Töstasvägen

1    Per-Olov Pettersson och Anneth Johansson

     Tel: 0346-503 20, 070-65 50 320, 076-11 69 440

     e-post: anneth.johanson@telia.com

2    Björn Berg, Anders Anderssons väg 1, 311 45 Falkenberg

     Tel: 0346-127 13, 070-583 92 23            

3    Lars Crondahl, Gevärsgatan 30, 554 53 Jönköping

     Tel: 070-91 03 694 

5    Göran Petersson, Gulsporrevägen 10, 554 58 Jönköping

     Tel: 036-17 43 83

7    Magnus Knutson, Ålegårdsgatan 186, 431 50   Mölndal

     Tel: 031-27 56 93, 070-59 45 693, 010-48 46 452

     e-post: magnus.knutson@gmail.com

9    Ulf Bengtsson och Josefine Aldén

     Tel: 070-51 51 170

     e-post: ulf.bengtsson@carlsberg.se             

11    Magnus Wickström och Caroline Haglund, Torsgatan 6b, 753 15 Uppsala

         e-post: kungsangs@gmail.com och carolinehaglund@yahoo.com

17    Jarl-Boie Boman, Glimmerstigen 4, 577 37 Hultsfred                                         

         e-post: eva-boman@hotmail.com         

19    Ann-Margreth och Kaj Mårtensson, Fjärås Eneväg 13, 439 71 Fjärås          

         Tel: 0300-54 04 44, 070-42 05 611

         e-post: kaj@husetmartensson.se och ann@husetmartensson.se 

21    Tommy och Ulla Samuelsson

         Tel: 0346-534 15

         e-post: u.samuelsson@corelink.se  

23    Sigvard och Ulla Josefsson

         Tel: 070-81 33 301

25    Jörgen Carlsson

         Tel: 073-64 40 566

 

Bröderna Jönssons väg

1     Adam Segermalm och Emma Forster

       Tel: 0346-500 54, 070-66 50 454

       e-post: adam@waltersbil.se

2     Håkan och Kannika Nylander

       Tel: 0346-71 14 92, 070-31 51 492

       e-post: hakan.nylander@telia.com

3     Inger och Carl-Erik Emmoth, Kyrkogatan 44, 981 38 Kiruna

       Tel: 070-26 35 083

       e-post: ceem@roc-k.se

4     Göran S. Jonasson och Ilse Fricke-Jonasson

       Tel: 0346-506 71

       e-post: g.jonasson@spray.se

6     Margaretha Risberg

       Tel: 0346-508 41, 072-70 06 461

8     Gunilla Ekman-Johansson. Ekängen 114, 310 61 Ätran

       Tel: 0346-601 16

       e-post: arjo@blixtmail.se

10   Kim Moe och Jenny Svensson

        Tel: 0346-531 45, 070-45 49 492

 

Åstorp Töstasgård 101

       Markägare inom vägföreningens område

       Jan Paulson

       Tel: 0346-507 34, 070-97 81 872

       e-post:  jan@falkema.se

 

 Långbergsvägen 

1    Lena Björkqvist, Norrbacka 620, 705 92 Örebro

      Tel: 076-34 62 442, 019-28 20 51

2    Göran Wickström, Hesselmans väg 57, 752 63 Uppsala

      Jan Wickström, Kungsgatan 52 D, 753 21 Uppsala

      Tel: 070-25 44 699, 018-10 34 06

      e-post: janwickstrom@hotmail.com

      Lars Wickström, Kungsgatan 52 A, 753 21 Uppsala

3    Jan Eriksson, Gäbo 50, 566 92 Habo

      Tel: 036-470 77

      e-post: jama.eriksson@telia.com

4    Göran Wickström, Hesselmans väg 57, 752 63 Uppsala

       Jan Wickström, Kungsgatan 52 D, 753 21 Uppsala

       Tel: 070-25 44 699, 018-10 34 06

       e-post: janwickstrom@hotmail.com

       Lars Wickström, Kungsgatan 52 A, 753 21 Uppsala

5    Jan och Eleonor Pettersson

      Tel: 070-49 16 760

       e-post: jan.pettersson@natstationsalliansen.se

7     Per-Erik och Stina Andersson, Hilmas väg 15, 311 72 Falkenberg

9     Fredrik Karlsson

       Tel: 0346-533 06, 073-81 61 803

       e-post: fiddekarlsson@hotmail.se     

11   Göran Wickström, Hesselmans väg 57, 752 63 Uppsala

      Jan Wickström, Kungsgatan 52 D, 753 21 Uppsala

      Tel: 070-25 44 699, 018-10 34 06

      e-post: janwickstrom@hotmail.com

      Lars Wickström, Kungsgatan 52 A, 753 21 Uppsala

13   Emil Persson

15   Lena Fager, Hertig Waldemars väg, 311 37 Falkenberg

       Tel: 0346-808 68

       e-post: lenafager@telia.com                   

 

Lyckans väg 

15      Beatrice Pedersen och Karl Seudas, Laimerstr.26, DE-806 39 Munchen

          e-post: bpedersen@gmx.de och karlsevdas@aol.com

17      Kristina Wyss Hallberg Buchackerstrasse 108A, CH 8400 Winterhur 

          Tel: 076 - 101 91 80, +41 522 120 130, +41 795 105 651

          e-post: kriswy@gmx.net

19     Bengt-Göran Ingvarsson

          Tel: 073-80 40 936

          e-post: bglena@hotmail.se

 

Fet text = Permanentboende   

 

Uppdaterad 2015-07-29

Ulf Bengtsson

sekreterare i Vägföreningen

 

Alla ändringar meddelas:

ulf.bengtsson@carlsberg.se